Vårt ansvar – din trygghet

Våre åpningstider: 07.30 – 15.30

Butikk/salg:

Damsgårdsveien 229
5160 Laksevåg
Telefon: 55 34 82 00
Epost: post@fossdal.no

Administrasjon:

Postboks 1905 Damsgård
5828 Bergen
Telefon: 55 34 82 00
Faks: 55 34 82 49
Epost: post@fossdal.no

Salgsavdeling:

Øyvind Fossdal                                                                                 
Key account manager /Salgssjef
Ansvarsområde: Auto/verksted/Sveis/industri
Mob: 932 30 960
Direkte: 55 34 82 22
E-post: oyvind.fossdal@fossdal.no

Raymond Kalstad
Ansvarsområde: Butikk/Salg
Mob: 932 30 964
Diretkte: 55 34 82 00
E-post: Raymond@fossdal.no

Preben Farsund
Ansvarsområde: Sveis/Industri/Auto/Verksted
Mob: 932 30 963
Direkte: 55 34 82 00
E-post: preben@fossdal.no

Parbhat David
Ansvarsområde: Sveis/Industri/Auto/Verksted
Mob: 932 30 988
Direkte: 55 34 82 03
E-post: david@fossdal.no

 

Administrasjon:

Reidun D. Winter – Oversettelser, administrasjon, innkjøp
Direkte: 55 34 82 00
E-post: reidun.winter@fossdal.no

Kjell Arne Nysveen – Daglig Leder
Direkte: 55 34 82 00
E-post: kan@fossdal.no

 

Lager og logistikk:

Laurence Ian Bach
Ansvarsområde: Lager og logistikk
Direkte: 55 34 82 00
E-post: lager@fossdal.no

Nils Petter Hustoft
Ansvarsområde: Gass / Lager og logistikk
Direkte: 55 34 82 00
E-post: nph@fossdal.no

Serviceavdelingen:

Svenn Hammervold
Serviceleder /Teknisk Sjef
Mob: 932 30 981
Direkte: 55 34 82 00
E-post: svenn.hammervold@fossdal.no

Serviceteknikere:

Jan Erik Hatlestad
Tlf: 55 34 82 00
Aleksander Wiik
Tlf: 55 34 82 00
Christoffer Hamre
Tlf:55 34 82 00
Sondre Olsen Viskedal
Tlf:55 34 82 00

Lærlinger: Joakim Borgen, Runar Fjedstad

Kontaktskjema

Datablader
Aktuelt

Nyheter fra RAV

Last ned brosjyren
Les mer her

Kemppi lanserer Fitweld 300 Multivolt!

Det nye MIG/MAG sveiseapparatet erstatter MMA-Hefts.
Les mer her

Vi er medlem av:
Autobransjens Leverandørforening
Vi støtter:
Bakkerud Motorsportklubb
SK Brann